НОВИНИ

05.06.2006 | В Амстердамі відкривається Всесвітня конференція з газу
За матеріалами - ЛIГАБiзнесIнформ, РИА Новости

У столиці Нідерландів - Амстердамі в понеділок, 5 травня, відкривається 23-я Всесвітня конференція з газу, організована Міжнародним газовим союзом (МГС - International Gas Union 23d World Gas Conference).

 

У ній візьмуть участь більш трьох тисяч представників урядових інстанцій, найбільших енергетичних компаній і академічних кіл з усього світу, у тому числі з України. Конференція триватиме до 9 червня.

Відкриють конференцію в понеділок віце-прем’єр, міністр економіки Нідерландів Лауренс Ян Брінкхорст (Laurens Jan Brinkhorst) і міністр промисловості й енергетики РФ Віктор Христенко.

Серед учасників амстердамського форуму - голова Міжнародного газового союзу Джорж Ферберг, від Ройал Дач Шелл - Ерун ван дер Феєр, Шеврон - Девід Отрейллі, Газ де Франс - Жан-Франсуа Сіреллі, Тоталь - Тьєррі Демаре, Рургаз - Буркхард Бергманн, Катар газ - Фейсал аль-сувайді і багато інших глав провідних світових енергетичних компаній.

На конференції буде обговорено нинішній стан і подальший розвиток газової промисловості у світі, перспективи використання у ній різних стратегій і інноваційних технологій. Основні теми конференції: газ і енергетичний ринок, газ і стійкий розвиток, зріджений природний газ.

У центрі уваги будуть також такі питання, як вплив розвитку енергетики на навколишнє середовище і суспільство, видобуток, збереження, транспортування, розподіл і споживання газу.

Членами ювілейного 75-ого Міжнародного газового союзу є 86 компаній і організацій з 66 країн і регіонів світу, на які припадає 95% усіх світових продаж газу. МГС - найбільша неурядова некомерційна організація, що займається проблемами видобутку, продажу і використання газу.

Україну на конференції представить делегація НАК "Нафтогаз України", члени якої планують виступити з доповідями про підвищення продуктивності свердловин, розповісти про пріоритети розвитку газотранспортної системи України. Також вони представлять доповіді "Оцінка залишкового ресурсу газопроводу за даними трубної діагностики" і "Використання стиснутого природного газу як моторного палива в Україні".

Одночасно з конгресом в Амстердамі відбудеться Світова газова виставка, на якій будуть представлені новітні технології в області видобутку і переробки енергоносіїв і супутніх продуктів.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект