НОВИНИ

02.03.2021 | Катери, радари і не тільки: що в пакеті допомоги Пентагона для України
Джерело - УКРІНФОРМ

Про це йдеться в офіційному повідомленні, поширеному Міноборони США.

«Міністерство оборони (США – ред.) закликає Україну продовжувати проведення реформ, які посилюють цивільний контроль над військовими, сприяють підвищенню прозорості та підзвітності в оборонній промисловості та закупівлях, а також модернізують її оборонний сектор в інших ключових сферах відповідно до принципів та стандартів НАТО», - підкреслили в Пентагоні.

Водночас у Міноборони США уточнили, що конкретно передбачає $125 мільйонів, офіційно виділених у межах Ініціативи підтримки України у сфері безпеки (USAI).


«Пакет USAI включає два додаткові озброєні патрульні катери Mark IV для посилення можливостей України для патрулювання й захисту своїх територіальних вод», - зауважили в Пентагоні.

Таким чином, українська сторона отримає вісім таких катерів від Сполучених Штатів.

Крім того, пакет підтримки для України передбачає надання додаткових контрартилерійських радарів і тактичного обладнання; постійну підтримку супутникової зйомки; обладнання для надання військової медичної допомоги та бойової евакуації.

Як підкреслили в оборонному відомстві США, це сприятиме «посиленню можливостей для ураження противника, а також управління, контролю та ситуативної обізнаності українських сил».

Читайте також: Таран провів переговори з п'ятьма міністрами оборони країн НАТО
Україна також отримає ще $150 мільйонів цього року, якщо Пентагон разом з Державним департаментом США підтвердять, що Україна досягла достатнього прогресу у ключових оборонних реформах.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 4520. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект