НОВИНИ

01.09.2004 | Америка скоротить фінансову допомогу Українi
Джерело - Голос Америки

Директор місії АМР Крістофер Краулі говорить, що скорочення допомоги Україні головним чином пов`язано із переглядом Сполученими Штатати своєї політики фінансової підтримки, яка надається іншим країнам. На зміну пріоритетів фінансування впливатиме й внутрішня ситуація в Україні:
«Протягом наступного десятиліття ви побачите, що надання допомоги буде переглянуто. Головним критерієм переросподілу коштів буде успішність України в різних галузях. Ми поки що не визначили, наскільки буде скорочено допомогу. Але ми відслідковуємо, в яких сферах Україна робить успіхи і в яких реформи просуваються не так швидко», зазначив Краулi.
Цього року на різні програми в Україні Сполучені Штати витратять приблизно 55 мільйонів доларів. Це майже вдвічі менше, ніж наприкінці 90-их років. Тоді Київ був одним із найбільших отримувачів американської допомоги в світі.
В найближчі роки Сполучені Штати зосередять допомогу в трьох головних напрямках: економічні реформи, демократичні перетворення та охорона здоров`я. Найбільше фінансування отримають програми, що ставлять за мету реформу медичної системи України, боротьбу із поширенням ВІЛ-інфекції а також проекти просвіти українських виборців.| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект