НОВИНИ

17.05.2006 | НАТО переконує щодо компромісу в Косово
Джерело - Офіційний сайт НАТО

Відвідуючи Косово 11 травня, високі представники НАТО переконували всі політичні партії  провінції підготуватися до компромісу щодо майбутнього статусу провінції.

Пвнічно-Атлантична Рада під час візиту до Косово відвідала сили KFOR та провела переговори з представниками місцевої влади та місії ООН, а також з представниками національних меншин краю.

Метою цього візиту стала демонстрація продовження зобов'язань щодо Косово, а також участь у переговорах під проводом ООН відносоно кінцевого статусу провінції.

Промовляючи перед журналістами, Генеральний Секретар НАТО Схеффер підкреслив, що "сили НАТО готові до недопущення зриву переговорів щодо статусу Косово".

15 травня миротворчі сили під проводом НАТО повинні були завершити свою реструктуризацію з метою посилення власної спроможності підтримки миру та стабільності в провінції.

Під час зустрічі з сербською меншиною в монастирі 14-го сторіччя в Декані, пан Схеффер також підкреслив, що "НАТО захистить кожного косовара - як представника більшості, так і меншості".

Він сказав, що всі партії повинні підготуватися до компромісу та переконати меншини використати всі можливості для того, щоб були зняті існуючі побоювання та застереження.

Генеральний Секретар також сказав, що Альянс підтримує безпекові положення заключної угоди в статуті провінції.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект