НОВИНИ

16.05.2006 | Український ОПК готується до вступу в НАТО
Джерело - ProEUROPA

Учасники другого засідання Міжвідомчої комісії з питань підготовки України до вступу в НАТО обговорили роботу щодо реформування оборонно-промислового комплексу (ОПК) України.
 
Про це повідомила прес-служба МЗС, зазначивши, що засідання проходило під головуванням першого заступника міністра закордонних справ України, голови Міжвідомчої комісії Антона Бутейка.
 
Зокрема, як йдеться у повідомленні, “особливу увагу учасники засідання приділили роботі щодо реформування оборонно-промислового комплексу (ОПК) України, а також проведення комплексного огляду ОПК та розроблення державної програми інтеграції ОПК в євроатлантичний простір з метою приведення оборонно-промислового комплексу України у відповідність з сучасними тенденціями у сфері міжнародного військово-технічного співробітництва”.
 
Під час засідання обговорювався стан виконання Цільового плану Україна-НАТО на 2006 рік у рамках Плану дій Україна-НАТО, йшлося про підготовку першої річної Національної програми Плану дій щодо членства України в НАТО.
 
Членам Міжвідомчої комісії було доручено опрацювати внесені пропозиції щодо змін до Указу Президента України від 13 березня 2006 року №215/2006 „Про Національну систему координації співробітництва України з Організацією Північноатлантичного договору”.
 Під час засідання було затверджено План роботи Міжвідомчої комісії з питань підготовки України до вступу в НАТО на 2006 р.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект