НОВИНИ

05.05.2006 | США допомагатимуть розвитку нових демократій - Чейні
Джерело - УНІАН

США допомагатимуть розвитку демократій. Про це у виступі на Вільнюській міжнародній конференції «Спільне бачення спільного сусідства» заявив віце-президент США Ричард Чейні.
 
Він зазначив, що, окрім гуманітарної допомоги, Америка надає країнам з новими демократіями допомогу в розвитку торгівлі, в організації фіскальної політики, пропонує свої рекомендації тим, хто прагне вступити до Світової організації торгівлі.


«Америка підтримуватиме тих, хто прагне вступити в НАТО і Європейський Союз», - наголосив Р.Чейні, додавши, що США пишаються тим, що є партнером ЄС.


«Ми також вважаємо своїм обов’язком називати зло його справжнім ім´ям, захищати невинних і боротися проти насильства», - заявив Р.Чейні.
 
За його словами, в процесі розвитку демократії західні країни створили найбільш процвітаючу і гарантовану систему. «Ця система дала надію і країнам Балтії, і може дати надію країнам Чорного моря», - додав він, зазначивши, що те, що є справедливим у Вільнюсі, також є справедливим у Тбілісі, Мінську або Москві.
 
При цьому Чейні наголосив: «Ми взяли на себе зобов´язання добиватися демократичних перетворень в Білорусі, де зараз у людей свободу відняла остання диктатура в Європі».
«Наша мета – допомогти іншим знайти свій голос, добитися своєї свободи і йти своїм шляхом», - сказав віце-президент США, додавши, що країни, які обрали справедливий і кращий шлях, повинні знати, що вони не одні на цій дорозі.
 
Разом з тим він акцентував на необхідності знищення в країнах з молодою демократією корупції на всіх рівнях, а також на необхідності прозорості і відвертості в системі бізнесу і влади. «І старі, і нові демократії повинні прагнути до політичної стабільності і економічного процвітання», - зазначив Чейні. 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект