НОВИНИ

22.06.2004 | Костянтин Грищенко перебуває з робочим візитом у США
Джерело - Українська правда

Під час п'ятиденного робочого візиту до США міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко провів низку зустрічей з керівництвом США.


Зокрема, в понеділок 21 червня, Костянтин Грищенко зустрівся з Державним Секретарем США Коліном Пауєлом, радником Президента США з питань національної безпеки Кондолізою Райс та першим заступником міністра оборони США Полом Вулфовіцем.


Згідно повідомлення речника МЗС України Романа Лубківського, Костянтин Грищенко обсудив проблеми посилення взаємодії на двосоторонньому та багатосторонньому рівнях, в тому числі, ситуацію на Близькому Сході та Косово. При цьому американська сторона на зустрічах підкреслювала критично важливу роль участі України в стабілізаційних силах НАТО.


Під час переговорів керівник зовнішньополітичного відомства піднімав питання надання Україні з боку США статусу країни з ринковою економікою, а також можливості розвитку торгівельного та інвестиційного співробітництва.


Обговорювалося також поглиблення спіробітництва України з НАТО, проведення засідання Комісії України- НАТО в рамках Самміту Альянсу в Стамбулі. На якому рівні та в якому форматі може бути проведена зустріч Україна-США, Маркіян Лубківський не уточнив.


Голова МЗС України також провів зустріч з українськими конгресменами та політологами з Центру стратегічних та міжнародних відносин.| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект