НОВИНИ

31.08.2004 | 1 вересня в Україну з візитом прибуде ізраїльська військова делегація
Джерело - УНІАН

1 вересня розпочинається візит в Україну ізраїльської військової делегації на чолі із заступником міністра оборони Держави Ізраїль Зеєвою БОЙМОЮ.


Як повідомили УНІАН в Управлінні прес-служби міністра оборони України, програмою візиту передбачається, що 1 вересня у Києві відбудеться зустріч керівника ізраїльської військової делегації З.БОЙМИ із заступником міністра оборони України Ігорем ТИМОФЄЄВИМ, а також переговори у складі офіційних делегацій двох країн. В ході переговорів сторони планують обговорити стан та перспективи розвитку двостороннього співробітництва в оборонній галузі.


В цей же день заплановано зустріч З.БОЙМИ з головою комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони Георгієм КРЮЧКОВИМ.


Наступного дня, 2 вересня, програмою візиту передбачається зустріч керівника ізраїльської військової делегації з головою Комітету з політики військово-технічного співробітництва та експортного контролю при Президентові України Юрієм ПРОКОФ'ЄВИМ.


Крім того, під час перебування у Києві представники військової делегації Держави Ізраїль відвідають Національну академію оборони України та Центр підготовки офіцерів для багатонаціональних штабів, який діє при цьому вищому навчальному закладі, а також відвідають АНТК ім. О.Антонова.


Програмою перебування ізраїльської військової делегації в Криму передбачається зустріч заступника міністра оборони Держави Ізраїль з головнокомандувачем Військово-Морських Сил ЗС України віце-адміралом Ігорем КНЯЗЕМ.


Візит представників військової делегації Держави Ізраїль триватиме до 5 вересня.| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект