НОВИНИ

20.07.2020 | У навчаннях Sea Breeze-2020 беруть участь вісім країн
Джерело - УКРІНФОРМ

Про це обидва командувачі заявили під час телефонного брифінгу, який відбувся під егідою Медіа-хабу США у Брюсселі.

"Головна мета – проведення міжнародної морської операції з безпеки в кризовому районі. Чорне море давно вже перестало бути стабільним. Такі навчання, як Sea Breeze є підтвердженням, що Сполучені Штати і партнери з числа країн НАТО підтримують мир і стабільність в Чорноморському регіоні. Дуже радий, що вже традиційно в навчанні Sea Breeze бере участь тактична група НАТО. Це ще раз підкреслює, що країни НАТО та партнери підтримують рішення України щодо вступу в НАТО", - зазначив український командувач.


Він наголосив, що море – це не перешкода, а шлях для комунікації, тож завдання всіх флотів – зробити морські сполучення більш простими і безпечними.

"Не всі країни розуміють ці принципи. Особливо це стосується Російської Федерації", - додав Неїжпапа.

За його словами, цього року, у зв’язку із пандемією коронавірусу, термін навчань був скорочений до 7 днів. У навчаннях беруть участь 8 країн – Україна, США, Болгарія, Румунія, Грузія, Іспанія, Туреччина та Норвегія, більше 20 кораблів та літальних апаратів. Учасники проведуть низку тактичних тренувань, зокрема, з протиповітряної та протикорабельної оборони, а також порятунку на морі, що дозволить підвищити рівень взаємодії та взаємосумісності між військовими моряками різних країн.


У свою чергу, командувач Шостим флотом США віцеадмірал Блек наголосив, що під час навчань Sea Breeze-2020 велика увага приділяється забезпеченню безпеки для залучених сил та підрозділів в умовах глобальної пандемії COVID-19, тож всі заходи навчань відбуватимуться виключно у морі та у повітрі.



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект