НОВИНИ

25.04.2006 | Придністров’я погоджується на переговори за умови зняття економічного тиску
За матеріалами - РІА Новості

Тирасполь готовий до переговорів з Кишиневом, але після відновлення попереднього режиму пересування вантажів через кордон, заявив президент Придністров’я Ігор Смірнов.

 

"Ми готові сісти за стіл переговорів, післе відновлення статус-кво у переміщенні вантажів через кордон з Україною", - заявив він у понеділок на зустрічі з групою російських журналістів.

На його думку, переговори повинні проходити без економічного тиску, який спостерігається стосовно Придністров’я після введення Україною 3 березня нових митних правил.

"Ми ніколи не виходили з переговорного процесу. Односторонній вихід застосувала Молдова, коли голова місії ОБСЄ Хілл переконував Шову (міністра реінтеграції Молдови) повернутися в залу засідань", - зазначив Смірнов.

Він підтвердив позицію керівництва невизнаної республіки проводити переговори з Молдовою з врегулюваня придністровської проблеми тільки на рівноправній основі.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект