НОВИНИ

30.08.2004 | "Застереження Євросоюзу Київ уже не сприймає всерйоз"
Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

НОЙЄ ЦЮРХЕР ЦАЙТУНГ присвячує свої сторінки відкриттю каналу "Дунай-Чорне море", прокладений Україною в заповідній зоні, яка належить до пам"яток природи, що перебувають під захистом ЮНЕСКО:


Румунія, якій належить приблизно 90 відсотків дельти енергійно протестує проти введення каналу в експлуатацію і погрожує позовом на Україну до Міжнародного суду в Гаазі. Європейська Комісія висловила жаль з того приводу, що канал будується без попереднього аналізу його впливу на екосистеми регіону. Протест американського державного департаменту вказує на те, що в регіоні спорудження каналу гніздяться понад 300 видів перелітних птахів, а дельта є важливим місцем нересту риби, -


пише НОЙЄ ЦЮРХЕР ЦАЙТУНГ і далі розмірковує:


(...) Але заходів у відповідь у Києві, очевидно, не бояться. Якщо ЮНЕСКО викреслить українську частину дельти з реєстру регіонів, які стоять під її захистом, це було б соромно, але Київ готовий змиритися з такою мінімальною втратою репутації. Врешті тут останніми роками пережили й не такі шторми. В усякому разі заклики комісара ЄС з питань довкілля, які один за одним надсилалися українському урядові, були на Дніпрі проігноровані. Вочевидь, застереження Євросоюзу Київ уже не сприймає всерйоз, - вважає НОЙЄ ЦЮРХЕР ЦАЙТУНГ.


 



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект