НОВИНИ

17.04.2006 | Лукашенко постане перед міжнародним судом?
Джерело - ProEUROPA

 
Як повідомила прес-службі ОГП, таку ініціативу А.Лебедько озвучив  у Вільнюсі в ході круглого столу на тему «Уроки ненасильницького опору в Білорусі й перспективи його продовження».
 
«Дискусії про актуальність такої інституції й подібного процесу, який, безумовно, зачіпає інтереси основних політичних гравців, йдуть давно, але тепер це не тільки слова, але й дії. Я бачу в цьому сенс, необхідність і безперечну користь. Міжнародний громадський суд над білоруським режимом та ідеологією лукашизму - це збільшувальне скло, через яке ми пропонуємо поглянути на білоруські реалії», - сказав А.Лебедько.
 
Лідер ОГП вважає, що зараз міжнародному співтовариству необхідно проаналізувати ситуацію в Білорусі, а також провести політичну, правову й морально-етичну оцінку подій, що відбулися в країні за останні 12 років. «Без цього неможливо зруйнувати багато міфів і стереотипів, не можна зірвати гриф «таємно» з багатьох ситуацій і процесів. Обіцяю, що буде дуже цікаво», - впевнений він. 
 
Учасників круглого столу прийняв Президент Литви Валдас Адамкус, який заявив про підтримку ініціативи зі створення Міжнародного громадського суду над режимом О.Лукашенка.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект