НОВИНИ

14.04.2006 | "Газпром" допускає збільшення ціни на газ для України
Джерело - Українські новини

Російський газовий монополіст компанія "Газпром" допускає можливість збільшення ціни на газ, що поставляє в Україну компанія "РосУкрЕнерго", з другого півріччя 2006 року.

 

Про це повідомив заступник голови правління "Газпрому" Олександр Медведєв в інтерв’ю інтернет-виданню "Українська правда".

На запитання, чи має намір "Газпром" підвищувати ціну газу в другому півріччі 2006 року, Медведєв повідомив, що на це має повноваження лише компанія "РосУкрЕнерго", і не виключив що підвищення можливе.

"Цінова політика "РосУкрЕнерго" є внутрішньою справою цієї компанії... Наскільки відомо мені як членові координаційного комітету цієї компанії ціна (95 доларів/тис. куб. м.) була зафіксована на перше півріччя 2006 року. Це означає, що еволюція цієї ціни залежить від того, як розвиватиметься внутрішній ринок України", - сказав він.

Медведєв також додав, що зміна ціни залежить від подальших переговорів спільного російсько-українського підприємства "Укргаз-Енерго" і "РосУкрЕнерго".

"Тому, якою буде ціна, цілком  залежить від переговорів "РосУкрЕнерго" з однієї сторони і "Укргаз-Енерго" - з іншої . "Укргаз-Енерго" працює з комерційними і промисловими споживачами, а продаж газу комунальним споживачам - відповідальність Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України", - повідомив Медведєв.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект