НОВИНИ

13.04.2006 | Ідеєю Медведчука зацікавилася Генпрокуратура?
За матеріалами - Української правди

Генпрокуратура порушила низку кримінальних справ за фактами підробок під час збирання підписів про підтримку референдуму щодо НАТО та ЄЕП.


Про це повідомляє прес-служба відомства.


Так, прокуратура Миколаївської області порушила дві кримінальні справи за фактами підроблення підписів громадян у підписних листах.


Прокуратура Хмельницької області порушила кримінальну справу за фактом внесення неправдивих відомостей у підписні листи. Аналогічну кримінальну справу порушила й прокуратура Рівненської області.


Крім того, низку матеріалів перевірок направлено в органи внутрішніх справ для прийняття процесуального рішення відповідно до закону.


В прес-службі Генпрокуратури "Українській правді" сказали, що поки йде досудове слідство вони не мають права називати політичну силу, яка може за цим стояти.


"Адже справу порушено за фактом, а не поти конкретної особи. Якби справу порушили проти особи, тоді ми могли говорити про її партійну приналежність", - зазначили в прес-службі генпрокуратури.


В прес-службі також повідомили, що в разі доведення злочину винних чекає санкція в 7- неоподатковуваних мінімумів або до 3 років ув’язнення.


Як відомо, в грудні 2005 року ЦВК зареєструвала ініціативу про проведення референдуму щодо вступу в НАТО та ЄЕП. Політичним ініціатором референдуму виступав блок "Не Так".


У березні 2006 голова ЦВК Ярослав Давидович підтвердив, що має інформацію про численні порушення під час збору підписів для референдуму щодо вступу України до ЄЕП і НАТО, ініційованого СДПУ(о).


 



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 7214. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект