НОВИНИ

30.08.2004 | В Афінах завершилися Олімпійські ігри
Джерело - Українська служба ВВС

Олімпіада у Афінах завершилася грандіозним шоу з музикою, танцями та феєрверками.
У заключній промові, президент Міжнародного олімпійського комітету Жак Роґ сказав, що саме спортсмени зробили олімпіаду незабутньою:


"Атлети, ви є прикладом до наслідування. Коли ви приїдете додому, пропагуйте олімпійські ігри, повагу до інших, і понад усе чистий спорт. Поверніть спорту те, що спорт дав вам. І лише тепер у відповідності до традиції я оголошую двадцять восьму олімпіаду закритою. Я закликаю молодь зібратися у Пекіні за чотири роки для нової 29-ої Олімпіади".


Пан Роґ також зазначив, що олімпіада у Афінах стала набагато уважнішою до використання забороненних речовин і понад 20 атлетів були видаленими з змагань.


Президент Міжнародного Олімпійського Комітету Жак Роґґ віддав належне організаторам Олімпіади за, як він висловився, фантастичну роботу.


Заключна подія змагань марафон була затьмарена нападом одинака на лідера бігунів, бразилійця де Ліму, який в результаті фінішував третім, але дістав медаль за спортивні успіхи.


На афінських іграх Сполучені Штати взяли найбільше золотих медалей, за ними послідував Китай, який через чотири роки буде господарем наступних Олімпійських ігор у Пекіні.


Українська команда загалом виборола 9 золотих медалей і посіла 12-те командне місце.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект