НОВИНИ

05.04.2020 | США і Канада обговорюють мита на нафту з РФ
Джерело - Financial Times.

Влада нафтовидобувної провінції Альберта в Канаді веде переговори з США щодо введення мит на імпортовану з Росії і Саудівської Аравії нафту, якщо вони не зможуть швидко укласти угоду, яка покладе край ціновій війні, пише РБК 5 квітня з посиланням на Financial Times.

За даними газети, яка посилається на прем'єра провінції Джейсона Кенні, міністр енергетики провінції братиме участь в онлайн-конференції ОПЕК+ на найближчому тижні.

Крім того, Кенні дав зрозуміти, пише газета, що Альберта готова співпрацювати з картелем в тому, що стосується скорочення видобутку палива.

FT зазначає, що провінція може самостійно встановлювати політику щодо видобутку нафти, але введення спільних з США мит потребують узгодження з федеральними властями.

Як повідомили газеті чиновники з США, в американському Міненерго вивчають, чи допоможуть мита на нафту примирити Росію та Саудівську Аравію, але поки ці обговорення носять попередній характер і припускають кілька інших варіантів вирішення питання.

Канада є четвертим за величиною виробником і експортером нафти. Вона видобуває 4,6 мільйона барелів нафти в добу, а експортує 3,7 мільйона барелів.

Нафтоносні піски Альберти містять найбільші запаси сирої нафти, приблизно рівні запасам звичайної нафти в іншому світі.

Напередодні президент США Дональд Трамп стверджував, що поки не збирається вводити мита на нафту для Росії і Саудівської Аравії, але допускає таку перспективу.

Раніше повідомлялося, що, за даними Bloomberg, Росія готова скорочувати видобуток нафти на один мільйон барелів на добу за умови, що США приєднаються до операції.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект