НОВИНИ

29.03.2020 | Німецька автопромисловість через пандемію може втратити 100 тисяч робочих місць
Джерело - Welt am Sonntag

Про це в коментарі недільному виданню Welt am Sonntag заявив експерт галузі Фердінанд Дуденгеффер.

«Унаслідок коронакризи для німецького автопрому в самій Німеччині миттєво створюється проблема перевиробництва в 1,3 мільйона легкових транспортних засобів», - каже Дуденгеффер.

За його прогнозом, у 2020 році виробництво автомобілів у ФРН скоротиться до 3,8 мільйона автомобілів. Це означає падіння виробництва на 25% у порівнянні з 2018 роком. У 2018-м Німеччина випустила близько 5,1 млн авто, в 2019-м – уже 4,7 млн.

Експерт наголосив, що різке падіння попиту на автомобілі «загрожує скороченням щонайменше близько 100 тисяч робочих місць або 12% від наразі існуючих». Зараз у промисловості зайняте майже 830 тисяч людей. До того ж, виробництво електромобілей, на яке зараз переорієнуються концерни, потребує менше людей, ніж виробництво машин з двигунами внутрішнього згоряння.

Допомога в зв’язку з неповною зайнятістю не може бути рішенням у довгостроковій перспективі, адже жодне підприємство не зможе роками утримувати непрацюючі виробничі потужност, додає він.

Дуденхьоффер пропонує автомобільній індустрії нетрадиційні кроки для стимулювання попиту на їх продукцію, особливо на «чисті» електромобілі та автомобілі з гібридним приводом. Державний «екологічний бонус» у розмірі до 6 тис. євро за електричні машини середнього класу, який наразі пропонує влада, для цього є недостатнім, вважає він. Експерт бачить як варіант запропонувати дешеві кредити на автомобілі в поєднанні з гарантіями повернення у випадку безробіття.



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект