НОВИНИ

22.06.2004 | НАТО-Росія: спільна антитерористична діяльність
Джерело - www.nato.int

Всесвітня загроза тероризму потребує зосередження зусиль всіх країн світу. НАТО та Росія разом з іншими країнами поставили боротьбу із тероризмом до числа найвищих пріоритетів у своїй спільній діяльності. В рамках цих спільних зусиль вже були проведені деякі заходи, такі, наприклад, як "Богородск-2002".


Стратегічні навчання "Калінінград-2004" будуть проведені у Калінінградській області Російської Федерації з 22 по 25 червня цього року. В них візьмуть участь  біля 1000 представників 22 країн-членів Євро-атлантичного партнерства (ООН, ЄС та Міжнародної організації громадянської оборони). 


23 червня пройдуть польові навчання. За сценарієм буде зімітований напад терористів на морську нафтовидобувну платформу в районі Калінінградської області. У результаті очікується велика кількість постраждалих, а також розлиття значного об'єму нафти, що загрожує прибережним районам, боротьба з якими потребує міжнародного втручання. У ході навчань будуть перевірені можливості регіональних сил у боротьбі з наслідками на оперативно-тактичному рівні. Цією частиною сценарія передбачається, що постраждала сторона звернеться за допомогою у Євро-атлантичний координаційний центр реагування на стихійні лиха та катастрофи. У польових навчаннях візьмуть участь рятувальні частини з Польщі, Литви та Росії.


Результати польових навчань стануть предметом обговорень на семінарі, котрий відбудеться 24 та 25 червня. На закритих засіданнях будуть обговорюватися різноманітні сценарії катастроф, зокрема, терористичних нападів.  В семінарі можуть взяти участь представники країн-членів СЄАП та міжнародних організацій.| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект