НОВИНИ

27.08.2004 | На Прикарпатті виготовляють костюми для вояків НАТО.
Джерело - Українська служба "Радіо свобода"

На Прикарпатті розпочали виготовлення військових костюмів для вояків НАТО. Наразі на Івано-Франківщині це єдина фабрика в державі, яка одягає вояків Північноатлантичного блоку.
Рогатинська корпорація “Галпродукт”, що на Івано-Франківщині, - єдине підприємство в Україні, на якому випускають однострої для натовських вояків. Головним партнером та замовником одягу є польська швейна фірма “Іма”. Фабрика працює на найсучаснішому японському обладнанні. 30 швачок уже пошили 3 тисячі костюмів для вояків НАТО. Усе ж замовлення становить 35 тисяч комплектів військового одягу.


Цікавим є також той факт, що всі 30 робітників на “Галпродукті” скеровані сюди районним центром зайнятості. Отож, ніякого спеціального добору працівників для пошиття військових костюмів натовцям не відбувалося. Що ж до потужності фабрики, то тут за місяць можна пошити трохи більше 3 тисяч одиниць одягу. З таким обсягом робіт, як заявили на підприємстві, тут мало б працювати не менше ста двадцяти робітників. Однак, як заявило керівництво корпорації “Галпродукт”, робочих рук на їхній фабриці зараз катастрофічно бракує. Вони активно запрошують на фабрику нових фахівців.


Швачки проходять відповідне навчання безпосередньо на виробництві. Якщо замовлення від військових Північноатлантичного блоку буде успішно виконане, то контракт, очевидно, продовжать. З часом корпорація “Галпродукт” планує також вийти на внутрішній ринок: шити спортивні костюми та спеціалізований робочий одяг для працівників різних галузей господарства країни.| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект