НОВИНИ

26.11.2019 | Міноборони РФ показало США "суперзброю"
За матеріалами - Кореспондент

Міноборони Росії показало американським інспекторам ракетний комплекс із гіперзвуковим маневруючим блоком Авангард, який у 2018 році анонсував глава Кремля Володимир Путін, повідомляють РІА Новости з посиланням на представника військового відомства.

Демонстрація виробу проводилася в рамках інспекції за Договором про заходи щодо подальшого скорочення і обмеження стратегічних наступальних озброєнь (СНО-III), підписаного Москвою і Вашингтоном у квітні 2010 року.

"Російська сторона провела показ із метою сприяння в забезпеченні життєздатності та ефективності Договору про СНО", - відзначило Міноборони.

У військовому відомстві додали, що постановка Авангарду на бойове чергування намічена на грудень 2019 року.

У лютому джерело ТАСС в оборонно-промисловому комплексі повідомило, що, за підсумками заключного випробувального пуску, держкомісія рекомендувала прийняти на озброєння цей гіперзвукової ракетний комплекс.

У березні 2018 року Путін, розповідаючи про Авангард, заявив, що крилатий бойовий блок комплексу здатний летіти зі швидкістю, що в 20 разів вища за швидкість звуку, "він йде до мети як метеорит, як вогненна куля, температура на поверхні виробу - 1600-2000 градусів за Цельсієм", а "крилатий блок при цьому надійно управляється".

Згідно зі СНО-III, російська і американська сторони зобов'язані скоротити кількість розгорнутих стратегічних носіїв - міжконтинентальних балістичних ракет, балістичних ракет підводних човнів, а також важких стратегічних бомбардувальників до 700 одиниць.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект