НОВИНИ

26.08.2004 | Кучма вважає безпідставними заяви про необхідність проведення додаткових екоекспертиз каналу “Дунай – Чорне море”
Джерело - УНІАН

На прес-конференції Президент зазначив: "Ми провели в Україні численні експертизи, якщо хтось незнайомий з ними, будь-ласка ми можемо дати таку можливість”.


“А такі заяви, я вважаю, не несуть за собою ніякого навантаження екологічного, це суто політичне і економічне”, - додав Л.Кучма.


Він підкреслив, що різниця між рівнем моря та Дунаєм в українській частині становить лише 40 сантиметрів, у той час як в румунській частині – 30 метрів.


“Ви бачили десь берег розмитий, чи щось погане ми зробили для природи”, - риторично запитав Л.Кучма. Крім того, глава держави зазначив, що відома німецька фірма, яка займається поглибленням каналу, ніколи не взялася б за цю роботу, яка б мала сумніви у його екологічній безпеці.


Як відомо, 12 серпня канцлер Німеччини Герхард Шредер у Бухаресті висловив критику щодо будівництва Україною судноплавного каналу в дельті Дунаю. Він назвав дії України безвідповідальними і висловив переконання у необхідності проведення додаткових міжнародних екологічних експертиз проекту.


 
| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект