НОВИНИ

25.08.2004 | МЗС: канал на Дунаї буде відкритий 26 серпня
Джерело - Українська служба BBC

Про це заявив сьогодні на брифінгу у Києві речник МЗС України Маркіян Лубківський: "Дійсно канал буде відкритий. Ми не бачимо підстав для стурбованості румунської сторони, стосовно побудови каналу і загрози цієї будови екології і заповідника. Ми надали усю необхідну інформацію в тому числі нашим європейським колегам стосовно будівництва каналу і стосовно екологічних наслідків".


Проект будівництва каналу скритикували США, Європейський Союз, Румунія та міжнародні природоохоронні організації. У вівторок румунський президент Іон Ілієску заявив, що Україна не спромоглася поставити Румунію до відома про те, якої екологічної шкоди може завдати цей глибоководний канал річковій системі. Він додав, що Румунія звернулася до міжнародних організацій із закликом втрутитися, проте їхня реакція була "неадекватною". Речник українського МЗС назвав реакцію європейських країн кволою.| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект