НОВИНИ

21.06.2004 | Прем'єр- міністр Словаччини перебуває у Києві
Джерело - Українські новини

Уряд Словаччини обіцяє посприяти в реалізації технічного експерименту з прокачування нафти з Бродів по системі магістральних нафтопроводів "Дружба" на чеський нафтопереробний завод у Кралупах.


Про це заявив прем"єр-міністр Словаччини Мікулаш Дзуринда на прес-конференції після завершення переговорів із прем"єр-міністром Віктором Януковичем у понеділок, 21 червня, під час офіційного дводенного візиту в Україну.


"Словацька сторона впливатиме і вже впливає на “Transpetrol” з питань транзиту нафти", - сказав Дзуринда, підкресливши, разом з тим, що словацька компанія “Transpetrol” приватизована, і можливості державного впливу на неї обмежені.


Однак словацький прем"єр-міністр запевнив українську сторону, що уряд Словаччини зробить усе можливе, щоб реалізувати експеримент з прокачування нафти з Бродів до Кралуп.


Зокрема, за словами Дзуринди, на початку липня до Києва приїде керівництво міністерства економіки Словаччини для того, щоб обговорити це питання.


Як повідомлялось раніше, експеримент по прокачуванню легкої нафти до Чехії було блоковано через позицію словацької компанії “Transpetrol”, контрольованої російським "Юкосом".
| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект