НОВИНИ

12.07.2019 | Конгрес США схвалив санкції проти держборгу РФ
За матеріалами - Кореспондент

Палата представників Конгресу схвалила поправку до проекту оборонного бюджету на 2020 фінансовий рік, що передбачає введення обмежувальних заходів щодо російського суверенного боргу через передбачуване втручання Росії в американські вибори.

Поправка була запропонована демократами від штату Каліфорнія Бредом Шерманом і Максін Вотерс.

"Ця поправка має на увазі справжні, серйозні санкції проти російської держави і передбачає, що жоден громадянин США не зможе здійснювати нові угоди з російським суверенним боргом. Вона передбачає і механізм для зняття цих санкцій, якщо адміністрація США прийде до висновку, що Росія може стояти осторонь американських виборів, принаймні, в ході одного виборчого циклу, і якщо Конгрес погодиться з цим висновком", - заявив Шерман.

Він вважає, що США потрібен серйозний механізм, "щоб покарати Росію за те, що вона зробила з нашими попередніми виборами, і стримувати її від втручання в майбутні вибори".

Сам проект оборонного бюджету, в який була включена поправка, Палаті представників ще тільки належить схвалити. Якщо законопроект буде затверджений нижньою палатою Конгресу, поправка повинна буде пройти через процедуру узгодження законодавцями обох палат, перш ніж проект оборонного бюджету вже в новій версії відправиться на підпис президенту США Дональду Трампу.

У поширеній у вівторок заяві Білого дому говорилося про те, що Трамп може накласти на законопроект вето. Американський уряд не задоволений тим, що контрольована демократами нижня палата виділяє Пентагону $733 млрд замість запитаних раніше $750 млрд.

Нагадаємо, в кінці червня Сенат Конгресу схвалив проект американського військового бюджету на $750 млрд. У Палаті представників розглядається своя версія цього проекту. У разі прийняття цієї ініціативи конгресменами в найближчі дні, законодавцям обох палат потрібно узгодити деталі обох проектів. Документи містять значні відмінності.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект