НОВИНИ

21.08.2004 | Янукович вважає ЄС бюрократичним монстром
Євроатлантична Україна, УНІАН

Прем'єр-міністр України Віктор Янукович вважає, що Європейський Союз на нинішньому етапі не хоче поглиблювати співпрацю з Україною. Про це він заявив сьогодні на урочистих зборах ветеранів Кабінету Міністрів в Києві.

"Сьогодні Європейському Союзу не до нас. Сьогодні в ЄС є багато внутрішніх проблем, і вони ще не знають, як їх вирішувати, і вони про це відверто говорять", – цитує слова українського Прем'єра "УНІАН". "Сьогодні створений дуже бюрократичний механізм управління цим монстром, і там є багато суперечностей", – додав Прем'єр.

Він відзначив, що країни ЄС не хочуть йти навіть на короткострокові угоди з Україною і разом з тим підкреслив, що вступ в ЄС не може бути самоціллю для України. У зв'язку з чим, він навів приклад Польщі, де відразу після 1 травня – дня вступу в ЄС – різко зросли ціни.

"Сьогодні прикордонні наші регіони вже почали грабувати і вивозити до Європи, тому що наші товари набагато дешевше", – відзначив Віктор Янукович.

 

В той же час прем'єр міністр не уточнив джерело інформації про зростання цін в Польщі. За нашими ситуація з цінами у Польщі цього року не перевищує середньостатистичні показники інфляції за останні роки.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект