НОВИНИ

12.06.2019 | Новий глава МЗС Австрії хоче стратегічного партнерства з Росією
Джерело - УКРІНФОРМ

Про це заявив новопризначений федеральний міністр з питань Європи, інтеграції та закордонних справ Австрії Александер Шалленберг під час представлення нового перехідного уряду в Національній раді Австрії.

“І звичайно, ми в міністерстві закордонних справ будемо далі продовжувати наше стратегічне партнерство з Китаєм, Росією та деякими іншими державами", - заявив міністр нового уряду, призначеного після скандалу з "російським слідом".

Під час свого виступу Шалленберг запевнив, що докладатиме усіх зусиль, щоб Австрія була сильною та впевненою країною в центрі Європі.

За його словами, Республіка Австрія "є і залишається надійним партнером у світі та в Європі". Водночас, він вказав на те, що ніхто в світі не буде чекати завершення австрійських виборів, треба потрібно вже зараз показувати присутність Австрії в європейській та зовнішній політиці. Передусім, важливо вже зараз забезпечити, щоб голос Австрії був чутний в рамках Євросоюзу. І зокрема, це стосується переговорів щодо нового бюджету ЄС, питання виходу Великої Британії з ЄС, а також стосовно євроінтеграції низки країн Південної Європи.

Окремо новий міністр наголосив на важливості активного доручення Австрії "до базованої на правилах системи – ефективного мультиралізму з ООН в центрі". В цьому плані Австрія робитиме свій внесок "у стабільне сусідство, не лише на Півдні Європи, а й далі на схід в рамках "Східного партнерства", а також у сферах роззброєння, прав людини, нерозповсюдження зброї масового враження.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 3561. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект