НОВИНИ

17.02.2006 | Що Україна планує отримати від ЄС у візовому питанні
Джерело - Українські новини

Україна сподівається домовитися з Євросоюзом про спрощення візового режиму і реадмісію 3 березня, коли в Києві пройде засідання Україна-Трійка ЄС, передають Українські новини.


"Наприкінці лютого відбудеться 3-й раунд консультацій з ЄС для того, щоб 3 березня з консульсько-правових питань, зокрема з питань реадмісії і спрощення візового режиму, ми вийшли на остаточне підписання цих угод", - повідомив директор Департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ Борис Базилевський.


За його словами, Україна хоче ввести уніфіковані процедури зі своїми європейськими партнерами.


Дипломат висловив надію, що під час звернення українських громадян для отримання візи їм надаватимуться пояснення у разі відмови, а прийом наших громадян вестимуть не українські працівники, які перебувають у штаті цих установ, а безпосередньо громадяни тих країн, які ці установи представляють.


Борис Базилевський також повідомив, що деяким категоріям українських громадян, зокрема журналістам і підприємцям, видаватимуться довгострокові візи на 5 років. При цьому студенти, вчителі і науковці зможуть одержувати візи на 1 рік.


Кажучи про реадмісію, Базилевський зазначив, що Україна хоче створити єдиний реадмісійний простір з Європейським Союзом, а також з Росією.


Україна також розраховує підписати в майбутньому договір про реадмісію з Білоруссю, однак білоруська сторона вважає, що такий договір можна буде підписати тільки після підписання відповідного договору з Росією.


 


 



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект