НОВИНИ

15.02.2019 | Зустріч щодо Сирії: РФ, Туреччина та Іран хочуть виведення військ США
За матеріалами - Інтерфакс

Росія, Іран та Туреччина вітають плани США щодо виведення своїх військових з Сирії та вважають такі наміри "позитивним кроком", заявив у четвер, 14 лютого, після тристороннього саміту в Сочі президент РФ Володимир Путін.

"Що стосується виведення американських військ, то ми знаємо, що президент Сполучених Штатів Трамп досить активно працює над виконанням своїх передвиборчих обіцянок. (...) Одна з таких обіцянок - виведення американських військ з Сирії", - зазначив він. Утім, Путін вважає, що Вашингтону не завжди вдається досягти поставлених цілей, і поки великих змін на території Сирії не спостерігається.

Російський президент стверджує, що після виведення з Сирії американських військових території, які будуть звільнені, мають контролюватися урядом в Дамаску. Путін також повідомив, що три країни домовилися про певні кроки задля очищення Ідлібу від терористів, однак запевнив, що це не буде військова операція, передає агенція Reuters.

Своєю чергою президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган наголосив, що не хоче нової гуманітарної кризи ані в останньому бастіоні повстанців Ідлібі, ані в інших сирійських регіонах. "Хочу підкреслити, що Туреччина не дозволить, аби уздовж нашого південного кордону виник терористичний коридор", - заявив він, цитує агенція новин dpa.

Президент Ірану Хасан Роухані запевнив у тому, що спільною метою усіх сторін є "послідовна боротьба з тероризмом". За словами Ердогана, наступні переговори щодо Сирії у такому форматі відбудуться у найближчі місяці.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 7216. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект