НОВИНИ

06.02.2019 | США озвучили плани зі створення ракет після ДРСМД
Джерело - Кореспондент

Після виходу з Договору про ракети середньої та малої дальності (ДРСМД) США мають намір створювати заборонені цією угодою ракети, консультуючись зі своїми партнерами і союзниками. Про це заявила в середу, 6 лютого, заступник Держсекретаря США з контролю над озброєннями і міжнародної безпеки Андреа Томпсон.

"Міністерство оборони тепер матиме можливість проводити ті дослідження і розробки, які воно проводити не могло, тому що ми виконували договір. Так що Міністерство оборони зробить кроки для створення цих систем, які раніше ми не могли створювати", - сказала вона.

Дипломат додала, Вашингтон продовжує виконувати свої зобов'язання. "Що стосується контролю над ядерним озброєнням, для Сполучених Штатів ніяких змін у цьому відношенні немає. Ми продовжуємо виконувати свої зобов'язання і слідувати стандартам, які були нами встановлено", - сказала вона.

"Повернення до дотримання договору є обов'язком Росії, але ми будемо продовжувати взаємодію в міру необхідності", - додала заступник Держсекретаря.

Вона також прокоментувала можливість приєднання до договору Китаю. "Я не очікую, що вони піднімуть це питання, так як їхні системи не підійдуть під стандарти ДРСМД", - заявила вона.

Дипломат зазначила, що "на нинішній час занадто рано говорити" про запрошення інших країн до участі в переговорах про ДРСМД.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект