НОВИНИ

30.01.2019 | Бундесвер відчуває дефіцит солдатів і озброєння - звіт
Джерело - УКРІНФОРМ

Про це заявив у вівторок на брифінгу в Берліні уповноважений Бундестагу з питань збройних сил Ханс-Петер Бартельс.

«Наразі в бундесвері не зайняті 21,5 тис. офіцерських і сержантських посад, цей провал створює додаткове навантаження на решту персоналу», - констатував Бартельс.

Він повідомив, що на кінець 2018 року на активній службі перебувала 181 тисяча осіб. Згідно з планами, бундесвер, зросте до 203 тис. до 2025 року.

Хоча армія і зростає, число новоприбулих солдатів у німецьких збройних силах скоротилося до 20 тис., найнижчого рівня в їх історії. Бундесвер продовжує зростати, але набирає все менше нових співробітників і стає старшим. Це пов'язано з тим, що подовжуються терміни діючих контрактів.

Що стосується матеріального забезпечення, то запчастин до бойової техніки не вистачає, і сама вона нерідко виходить із ладу.

Зокрема, в стані бойової готовності знаходяться менше половини танків, кораблів і літаків, що стоять на озброєнні. З двох танкерів ВМС у другій половині 2018 року обидва стояли в портах через пошкодження двигунів. Велика частина підводних човнів вийшла з ладу того ж 2018 року. «Жоден з них не працює на повну силу», - повідомив Бартельс, додавши, що лише деякі корвети і фрегати були готові до дій. Також не вистачає одягу і спорядження.

Бартельс при цьому похвалив оборонний бюджет на 2019 рік, який досягає 41,2 млд євро, що майже на 5 млрд євро перевищує торішню цифру. Якщо збільшення витрат триватиме такими темпами, то країна зможе досягти поставленої правлячою коаліцією мети - 1,5% ВВП на оборону до 2024 року.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект