НОВИНИ

17.01.2019 | Трамп представив нову стратегію ПРО США
За матеріалами - Кореспондент

США розмістять на території Аляски ще 20 ракет-перехоплювачів системи протиракетної оборони (ПРО). Про це заявив у четвер, 17 січня, президент США Дональд Трамп, представляючи в Пентагоні нову стратегію в області ПРО, повідомляє ТАСС.

"Наша стратегія вимагає розміщення 20 перехоплювачів наземного базування на базі Форт-Грилі на Алясці, а також нові радари і датчики для негaйного виявлення іноземних ракет, випущених по нашій великій країні", - повідомив президент.

Трамп також заявив, що США далеко просунулися в роботі над гіперзвуковими ракетами "і завжди будуть першими" у цій сфері.

"Ми сильно просунулися в роботі над гіперзвуковими технологіями і над ракетами", - сказав він, виступаючи в Пентагоні.

Адміністрація США працює над тим, щоб система ПРО була в змозі захистити населення від всіх типів ракет, незалежно від того, звідки проводиться їх пуск, заявив Трамп.

"Ми повинні бути в змозі відслідковувати і знищувати будь-які ракети, в будь-який час, в будь-якому місці і незалежно від того, звідки зроблений пуск", - сказав він.

У свою чергу, виконуючий обов'язки міністра оборони США Патрік Шанахан заявив, що Сполучені Штати мають намір знищувати в разі потреби ракети потенційного супротивника до їх запуску.

За його словами, нова доктрина ПРО викладає "всеосяжний і ешелонований підхід до запобігання та відбиття ракетних нападів противника шляхом поєднання стримування, активних і пасивних заходів протиракетної оборони, а також наступальних операцій з метою знищення наступальних ракет до запуску" таких.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект