НОВИНИ

19.08.2004 | РНБО розгляне питання присутності України в Іраку
Джерело - Німецька хвиля

Міністерство закордонних справ України повідомило в середу про рішення влади скликати найближчим часом засідання Ради національної безпеки та оборони для обговорення подальших умов перебування українських військових в Іраку. Експерти вважають, що чекати виведення українського контингенту з Іраку, не варто. Розповідає Олена Гмирянська:


В інституті міжнародної безпеки, який є структурним підрозділом РНБО, пояснили, що стрімка зміна ситуації в Іраку вимагає координації політики з боку України. Втім, коло запланованих для обговорення питань поки не розголошується. Політолог Вадим Карасьов вважає, що деяка частина представників влади пропонує використати виборчу кампанію як привід для виведення військ з Іраку і виправдати це рішення перед Заходом вимогами електорату. Щоправда, на думку експерта, ця позиція навряд чи переважить. РНБО радше ухвалить компромісне рішення про скорочення військового контингенту та зажадає отримання гарантій стосовно строків перебування українців в Іраку. Втім, вихід України з найгарячішої точки планети виглядає малоймовірним, оскільки під час нещодавнього візиту глави Пентагону декларувалося перебування військ в Іраку, допоки того вимагатиме ситуація.
| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект