НОВИНИ

08.11.2018 | Польща підписала зі США 24-річний контракт майже на 40 мільярдів кубів газу
За матеріалами - УКРІНФОРМ

“В 2019-2022 роках буде поставлено близько 0,52 млн тони газу LNG (0,7 млрд кубометрів газу після регазифікації). Натомість, в 2023-2042 роках імпорт сягне близько 29-ти млн тон (приблизно 39 млрд кубометрів після регазифікації). Відтак, з 2023 року PGNiG щороку купуватиме близько 1,45 млн тон LNG (близько 1,95 млрд куб. газу після регазифікації)”, - інформує польська компанія.

В урочистій церемонії у Варшаві з приводу підписання угоди взяли участь, зокрема, президент Польщі Анджей Дуда та міністр енергетики США Рік Перрі.

Дуда заявив, що Польща хоче дуже тісно співпрацювати із США у сфері безпеки, а підписання сьогоднішньої угоди є одним з важливих кроків в цьому напрямі.

Зі свого боку Перрі наголосив, що підписання цієї угоди між польським та американським партнерами є “прекрасним сигналом” для усієї Європи яким чином можна розвивати майбутнє Європи, дбаючи диверсифікацією джерел енергопостачання про енергетичну безпеку континенту.

Голова правління PGNiG Пьотр Возняк зазначив, що його компанія останнім часом підписує різні угоди про постачання газу з американськими компаніями. Однак їх спільною рисою є те, що американський газ на 20-30% буде дешевшим, ніж російський.

Возняк зазначив, що найближчим часом буде підписано ще дві угоди з американськими компаніями про постачання скрапленого газу.

Як інформувало агентство, у жовтні PGNiG підписала контракти з американськими компаніями Venture Global Calcasieu Pass і Venture Global Plaquemines LNG, кожен з яких передбачає постачання 1,35 млрд кубометрів газу (1 млн тонн LNG) упродовж 20 років.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект