НОВИНИ

30.01.2006 | За м'ясо й молоко Україна помститься Росії фаршем?
Джерело - Українська правда

Міністр аграрної політики Олександр Баранівський скасував свій візит до Росії, запланований на 29-30 січня для вирішення проблем з поставками української продукції тваринництва в РФ.

У той же час українська делегація на чолі з головою Держдепартаменту ветмедицини Іваном Бісюком у неділю відбула до Москви для проведення переговорів.

Коментуючи журналістам таке рішення міністра, Бісюк відзначив, що до останньої хвилини Баранівський не одержав підтвердження посольства України в Росії про одержання згоди російської сторони на його візит як члена уряду.

Він відзначив, що українська делегація має намір провести переговори з російською стороною в понеділок-вівторок.

За його словами російська сторона повинна була до п'ятниці надати свої пропозиції по врегулюванню питання у відповідь на пропозиції, передані українською делегацією під час першого раунду переговорів, але не зробила цього.

Він підкреслив, що Україна почала всі необхідні заходи щодо врегулювання питання відповідно до вимог російської сторони.

Головний ветеринарний лікар України підкреслив, що в української сторони також є претензії до поставок російської продукції в Україну. "Є маса порушень із російського боку", - сказав він.

Бісюк уточнив, що було зафіксовано близько 15 порушень при поставках російської продукції, зокрема курячого фаршу, м'ясних і ковбасних виробів, які не відповідали українським стандартам.

Українська сторона сподівається на скасування російської заборони на наступному тижні.

Як повідомлялося раніше, з 20 січня Росія заборонила ввіз української продукції тваринництва, аргументуючи своє рішення порушеннями Україною ветеринарних норм.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект