НОВИНИ

27.01.2006 | У Палестині формується новий уряд
Джерело - Українська служба ВВС

Керівник палестинської автономії Махмуд Аббас заявив про готовність негайно розпочати консультації щодо створення нового уряду за результатами виборів у середу, які принесли переконливу перемогу войовничому ісламістському угрупуванню Хамас.


За попередніми даними, Хамас отримав 76 місць у парламенті, забезпечивши у такий спосіб свою більшість.

Партія Фатх, яка домінувала у палестинській політиці впродовж кількох десятиліть, здобула лише 43 місця. Її провідники виключили можливість участі в очолюваному Хамасом уряді.

Дотепер це войовниче ісламістське угрупування ніколи не брало участі у виборах.

Ханан Ашраві, яка є поміркованим палестинським політиком, пояснює успіх Хамасу, зокрема, корупцією в лавах Фатх, насильством Ізраїлю і провалом мирного процесу.

Чільний представник табору переможців заявив, що в разі як Ізраїль відмовиться від агресії, Хамас дотримуватиметься перемир"я.

Президент Буш знов наголосив, що Сполучені Штати не матимуть справи з палестинськими провідниками, які не визнають права Ізраїлю на існування.

За словами американського провідника, йому важко уявити, як може бути партнером на переговорах партія, яка виступає за знищення Ізраїлю.

Керівник американського аналітичного Центру політики безпеки Френк Гафні має щільні зв"язки з адміністрацією Буша:

"Я переконаний, що Сполучені Штати повинні працювати з Ізраїлем у спробі знешкодити Хамас. Гадаю, це угрупування справді є частиною більшої ісламо-фашистської ідеології і, на моє переконання, воно становить дуже реальну загрозу для наших друзів в одному з регіонів вільного світу - а саме в Ізраїлі, і яке також, на мій погляд, призведе до значного збільшення загрози для нас."


 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект