НОВИНИ

27.01.2006 | "Газпром" поставив Україну на лічильник
Джерело - Українська правда

Перебір газу Україною під час холодів досяг 80 мільйонів кубометрів на добу, Європа недоодержала з 19 по 25 січня 326 мільйонів кубів.

Про це йдеться в прес-релізі "Газпрому".

"В ситуації, коли найсильніші морози вдарили практично в усіх європейських країнах, Україна, користуючись своїм положенням країни-транзитера, забезпечує себе газом за рахунок споживачів у Європі", - зазначається в заяві.

При цьому Україна "незаконно перевищує не тільки власні ліміти споживання, але і забирає додаткові постачання російського газу в Європу", додає заступник голови правління "Газпрому" Олександр Ананєнков.

За підсумками наради в "Газпромі" під його керівництвом, присвяченого забезпеченню постачань газу російським і закордонним споживачам у період різкого похолодання, доручено відправити в НАК "Нафтогаз України" "чергову телеграму з вимогою припинити перебори газу і неухильно додержуватися контракту на транзит російського газу територією України".

"Холоди, що наступили, показали, що Україна є єдиною транзитною державою, що найгрубішим чином зневажає міжнародні норми ведення газового бізнесу", - заявив Ананєнков.

"Фактично це означає повну відсутність контролю в енергетичній сфері України", - закінчив він.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект