НОВИНИ

27.01.2006 | Європа не витримала емоцій Жириновського
За матеріалами - РІА Новості

Під час виступу в ПАРЄ емоційному російському політику Володимиру Жириновському двічі відключали мікрофон.

 

Віце-спікерові Держдуми Володимиру Жириновському під час виступу в Парламентській Асамблеї Ради Європи двічі відключили мікрофон через його "неприйнятні" висловлювання.

Полемізуючи з головою грузинської делегації Георгієм Бокерія, котрий критикував режим Лукашенка в Білорусі, Жириновський порадив: "Подивіться на свої в’язниці; у них повно демократів!".

"Білорусія не хоче Саакашвілі! Вона хоче Лукашенка!", – емоційно додав Жириновський.

Після цієї фрази спікер Асамблеї перервав Жириновського і відключив йому мікрофон. "Мушу це зробити, це неприйнятно", – заявив він.

Перед цим лідеру ЛДПР відключили мікрофон через випади на адресу лідера КПРФ Геннадія Зюганова. Під час дебатів щодо резолюції про засудження злочинів комуністичних режимів лідер ЛДПР заявив: "А що ви тут обговорюєте? Якби зажадали заарештувати Зюганова і відправити в Гаагу, як Мілошевича... Я б на Вашому місці це зробив!".

На фразі "підтримайте цей слабкий документ" його перервав спікер, котрий сказав: "Пан Жириновський, прошу закінчити і сісти". Після цього лідеру ЛДПР відключили мікрофон.

Незважаючи на це, Жириновський говорив далі. Спікер Асамблеї знову перервав його. "Роблю зауваження через особисті висловлювання на адресу пана Зюганова. Так робити не годиться", – сказав спікер.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект