НОВИНИ

26.01.2006 | "Німецьке президенство в ЄС буде боротися проти "червоної стрічки", - Ангела Меркель
Джерело - EUobserver

"Скасування так званої "червоної стрічки", тобто обмежувальних законодвств, стане вищим пріоритетом під час головування Німеччини в ЄС в першій половині 2007 року", - заявила канцлер Ангела Меркель.


Виступаючи в перший день роботи Світового Економічного Форуму у Давосі, вона сказала, що застаріле законодавство ЄС повинно бути скасоване, а майбутні директиви повинні мати дату закінчення своєї дії. 

"Бюрократія часто душить інновації", - заявила Меркель, та додала, що "ми повинні відійти від ідеї про те, що директива буде діяти вічно та ніколи не може бути переглянута". 

"Близько шести відсотків доходів малих та середніх компній у Німеччині витрачається на обслуговування бюрократії. Ми повинні навчитися обмежувати ціну бюрократії".

В своєму півгодинному виступі в переповненому залі,  Меркель також виступила з пропозицією погодитися на створення глобальних правил для управляння конкуренцією поміж старими індустріальними та новими країнами, що швидко розвиваються. "Зараз існує необхідність існування нової соціально-ринкової економіки".


Пані Меркель знову закликала до поновлення "замороженої" європейської конституції: "Конституційний договір є дуже важливим для ЄС, тому що він виходить за рамки регуляції та допоможе нам досягнути згоди".


Також Меркель закликала ЄС розглянути можливості використання альтернативних енергетичних технологій на тлі того, що індустріальний світ споживає 70 відсотків світової енергії, а репрезентує лише 20 відсотків населення планети.





| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект