НОВИНИ

26.01.2006 | Погуляти в Європі стане легше, але не в США
За матеріалами - "Української правди"

Міністр закордонних справ Борис Тарасюк вважає, що угода між Україною та ЄС про спрощення візового режиму може бути підписана наприкінці березня нинішнього року.

"Підписання буде десь наприкінці березня", - передає слова міністра "Інтерфакс-Україна".

Тарасюк відзначив, що результати чергового раунду, що завершився в Києві у вівторок, переговорів по цьому питанню "дуже позитивні".

"Ми можемо очікувати, що на початку березня відбудеться третій і останній раунд переговорів. Таким чином, буде підготовлена угода про спрощення візового режиму", - зазначив міністр.

За словами керівника прес-служби МЗС Василя Філіпчука, наступний раунд переговорів між Україною та ЄС про спрощення візового режиму відбудеться у Брюсселі.

У той же час посол США в Україні Джон Гербст вважає, що не варто очікувати великої лібералізації візового режиму з боку Штатів стосовно України.

Таку думку Гербст обґрунтував тим, що "багато хто хоче приїхати до нас (у США), іноді як туристи, студенти, але потім вони нелегально залишаються в США працювати. Крім того, актуальна проблема тероризму".

Говорячи про скасування Україною візового режиму для громадян США і Європи в квітні 2005 року, посол зазначив, що кількість американців, що приїхали в Україну, значно зросла.

"У мене немає точних даних, але якщо подивитися на ті зустрічі, що я провів з американськими бізнесменами останнім часом, то можу сказати, що, звичайно, більше американців приїхало в Україну", - сказав Гербст, при цьому зазначивши, що "це природно".

"Україна, безумовно, цікавить інвесторів. Природно, що після президентських виборів багато наших інвесторів вважають, що ситуація в Україні поліпшується і що в цю країну можна вкладати гроші, хоча вони поки не прийшли до цього рішення", - додав він.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект