НОВИНИ

25.01.2006 | Російські правозахисники протестують проти провокацій з боку ФСБ
Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Російські правозахисники протестують проти спроб ФСБ дискредитувати правозахисні організації. Вони називають провокацією останній інцидент, коли співробітників посольства Британії, що надає гранти неурядовим організаціям, звинуватили у шпигуванні. 

 
За словами лідера Московської Гельсінської групи Людмили Алексєєвої,  правозахисники отримують західні гранти, але це не означає, що вони на знак подяки виконують накази іноземних спецслужб. До того ж документів про виділення британських грантів її організації, які  продемонстрував в телеефірі представник ФСБ, не існує в природі.

У розмові з кореспондентом „Німецької Хвилі“ глава руху „За права людини“ Лев Пономарьов зазначив, що всупереч практиці спецслужб, на цей раз ФСБ спочатку поширила компромат в телеефірі, і тільки згодом конфлікт почали узгоджувати на дипломатичному рівні. За словами Льва Пономарьова,  все що відбувається є нічим іншим, як „дискредитацією неурядових організацій та спробою позбавити їх фінансування з міжнародних фондів“.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект