НОВИНИ

21.06.2004 | Агітаційна кампанія щодо Конституції ЄС розпочалася
Джерело - EUobserver

Після того, як на Самміті ЄС було ухвалено проект Конституційного Договору, британський Прем’єр Тоні Блейєр розпочав кампанію щодо підтримки документу серед мешканців Об’єднаного Королівства. Виступаючи 19 червня на ВВС, Тоні Блейєр фактично дав старт агітаційній кампанії.


Опитування громадської думки, згідно YouGov, свідчать, що уряд Блейєра та його прихильники зіштовхнуться зі серйозними складнощами. При цьому, опитування свідчать, що більшість британців вважають, що країна втратить контроль в області політики міграції, втратить своє місце в Раді Безпеці ООН, а також не буде в змозі регулювати податкову політику.


Тільки 39% британців підтримують введення єдиного паспорту Європейського Союзу, 46% вважають, що Великобританія повинна мати дозвіл ЄС на ведення військових дій.


Майбутні місяці стануть “вишуканою політичною боротьбою між реаліями та міфом”. – підкреслив британський лідер.


Найбільш ймовірно, що Блейєр буде відтягувати дату проведення загальнонаціонального референдуму до 2006 року, надаючи змогу прихильникам Конституційного Договору вплинути на громадську думку.


В свою чергу, опозиційна Консервативна партія буде наполягати на щонайшвидшому проведенні референдуму, враховуючи вкрай серйозні скептичні настрої всередині держави щодо тексту Конституції Європейського Союзу.


Тіньовий міністр закордонних справ Майкл Енкрем 20 червня повідомив, що на його думку, “Договір – це дорога до країни під назвою “Європа”. | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект