НОВИНИ

24.01.2006 | Роув запропонував республіканцям "План бою" для наступних виборів
Джерело - Washington Post

Заступник керівника адміністрації Білого Дому Карл Роув у суботу 21 січня запропонував гостру програму проведення проміжної виборчої кампанії 2006 року до Конгресу США, яка дуже різко відрізняється від програми демократів в сфері боротьби з тероризмом, зниження податків та філософії судочинства. Одночасно з цим, Роув охарактеризував опозиційну партію, як таку яка має старі погляди та  втратила власні ідеали.

"По суті, ми маємо справу з двома партіями, що мають фундаментально відмінні погляди на національну безпеку", - сказав Роув. "Республіканці мають "після 9/11" погляди, а демократи мають "до 9/11" світосприйняття. Це не робить їх непатріотичними - зовсім ні. Але, це робить їх неправими -  глибоко неправими".

Роув виступав на зимовій зустрічі Республіканського Національного Комітету (РНК) і разом із головою РНК Кенном Мехлманом підготував основи ведення кампанії для перемоги над демократами. Вони промовляли на початку важливого виборчого року, в якому республіканці виборюють історичні тенденції, публічне невдоволення війною в іраку та розширення корупційного скандалу на тлі загрози втратити більшість, як в Палаті представників, так і в Сенаті.

В той час, як демократи роблять свої ставки на тему боротьби з корупцією, Роув та Мехлман показують, що плани республіканців щодо проведення виборчої кампанії базуються на тих темах, що допомогли розширити їх більшість в обох палатах під час президенства Буша. Вони вбачають теми національної безпеки та   рішучої боротьби проти тероризму як ключові для апелювання республіканців до виборців. 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 3328. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект