НОВИНИ

24.01.2006 | Питання демократичного контролю над структурами розвідки: київський семінар
Джерело - Центр інформації та документації НАТО

24 січня у Києві відбудеться семінар з питань демократичного контролю над структурами розвідки за участі понад 30 посадовців, політиків та фахівців у галузі розвідки.  

Семінар є першим з низки подібних заходів, що будуть спільно організовані Європейським центром досліджень питань безпеки ім. Джорджа Маршалла та Офісом зв’язку НАТО в Україні і збігається з початком проведення в Україні комплексного огляду структур безпеки. Учасники заходу обговорюватимуть роль виконавчої та законодавчої гілок влади у здійсненні демократичного контролю над розвідувальною діяльністю, а також обов’язки розвідувальних структур у цьому процесі. Вони також розглянуть досвід нових країн – членів НАТО, який висвітлять представники, що були залучені до цього процесу. Наприкінці семінару учасники сформулюють свої рекомендації щодо просування цього процесу.

У семінарі візьмуть участь посадовці Міністерства внутрішніх справ України, Секретаріату Президента, Кабінету Міністрів, Ради національної безпеки та оборони України, представники структур розвідки, а також парламентарії, які залучені до здіснення нагляду за структурами розвідки. Робочими мовами семінару будуть англійська та українська.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект