НОВИНИ

24.01.2006 | США вирішили почекати з українським статусом
Джерело - Ліга-Інформ

Міністерство торгівлі США вирішило продовжити термін рішення щодо ринкового статусу економіки України з 23 січня 2006 року до 16 лютого 2006 року.

Причиною такого продовження, за словами Міністерства торгівлі США, є бажання відомства більш детально вивчити економічні й інституціональні зміни, що сталися в Україні останнім часом, тому що це може вплинути на ухвалення остаточного рішення.

Американське відомство також запропонувало всім зацікавленим сторонам подати свої додаткові коментарі щодо того, чи варто продовжувати розглядати Україну як країну з неринковою економікою в антидемпінгових процесах США.

Після розгляду додаткових коментарів зацікавлених сторін, Міністерство торгівлі США винесе своє рішення 16 лютого 2006 року.

"Також слід зазначити, що таке продовження терміну могло бути викликане недавнім призначенням на посаду помічника міністра Девіда Спунера, якому необхідно додатковий час для оцінки ситуації", - прокоментували в "Магістр & Партнери".

Ще в 2002 році юристи фірми "Магістр & Партнери" подали в Мінторгівлі США докази по усіх факторах визнання економіки ринковою.

Першим етапом стало те, що 1 грудня Євросоюз оголосив про ринковий статус економіки України.

Юридичну підтримку з питання надання Україні статусу країни з ринковою економікою робить "Магістр & Партнери" разом з "Wilmer Hale".| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект