НОВИНИ

23.01.2006 | НАТО планує відкрити новий аналітичний розвідувальний центр
Джерело - Департамент НАТО Міністерства закордонних справ України

За повідомленням 17 січня Штабу Верховного Головнокомандувача Об’єднаними Збройними Силами НАТО в Європі (SHAPE), цього року НАТО планує відкрити новий центр, діяльність якого буде спрямована на прискорення процесу обміну матеріалами розвідувальної сфери серед 26 членів Альянсу. Сполучені Штати будуть відігравати роль лідера у заснуванні Об’єднаного розвідувального центру, який розміщуватиметься на базі Моулсворт у центральній Англії.

На цьому військовому об’єкті вже розташований центр розвідки США, який, як планується, буде тісно співпрацювати з новою структурою НАТО. У повідомленні SHAPE зазначається, що заснування відповідного центру „буде ще одним важливим аспектом трансформації НАТО, яка спрямована на адаптацію діяльності Альянсу до вимог 21-го століття”.

 У штаб-квартирі впевнені, що з початком діяльності центру, аналітична спроможність розвідувальної сфери НАТО значною мірою зросте. Згідно з коментарями , справжнє завдання розвідувального центру полягатиме у розширенні можливостей аналізу даних, а, відповідно, і ефективності Альянсу.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект