НОВИНИ

23.01.2006 | Посол Костянтин Морозов вручив вірчі грамоти Генеральному Секретарю НАТО
Джерело - Департамент НАТО Міністерства закордонних справ України

19 січня Глава Місії України при НАТО, Посол Костянтин Морозов вручив вірчі грамоти Генеральному Секретарю Альянсу Яаап де Хооп Схефферу.
 
Генсекретар НАТО привітав Посла України зі вступом на посаду та заявив, що сучасний етап політичного діалогу між Альянсом та Україною вимагає поглиблення існуючого партнерства на всіх напрямах співробітництва. Я.Схеффер відзначив розуміння з боку української влади важливості цього завдання, свідченням чого є призначення Глави української Місії при Альянсі.
 
 К.Морозов наголосив на рішучій налаштованості керівництва України повною мірою забезпечувати реалізацію національного стратегічного курсу на вступ до НАТО.
 
Під час зустрічі Посол України передав особистого листа Міністра закордонних справ України Б.Тарасюка на ім’я Генсекретаря НАТО, в якому, зокрема, наголошено, що призначення К.Морозова Главою Місії України при НАТО відбувається у ході інтенсифікованого діалогу України з Альянсом.

 К.Морозов призначений на посаду Глави Місії України при НАТО Указом Президента України від 4 листопада 2005 року. К.Морозов, Надзвичайний і Повноважний Посол України, 1944 року народження. У різні часи обіймав посади Міністра оборони України, заступника Глави Місії України при НАТО, Посла України в Ісламській Республіці Іран.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект