НОВИНИ

23.01.2006 | У США під заставу звільнено Щербаня
Джерело - Українська служба ВВС

Як повідомив міністр внутрішніх справ Юрій Луценко, у США під заставу звільнено колишнього керівника обласної адміністрації Сумської області Володимира Щербаня.


Пан Луценко повідомив у Львові, що пана Щербаня, затриманого у США за порушення візового режиму, рішенням американського суду було звільнено під заставу у 2 мільйони доларів.

Як повідомив наш львівський кореспондент Тарас Базюк, пан Луценко не назвав суд, який ухвалив рішення про звільнення пана Щербаня.

Юрій Луценко сказав, що рішення американського суду може бути пов'язане з тим, що Сумська обласна рада тричі відмовлялася надати згоду на притягнення Володимира Щербаня до кримінальної відповідальності за понад десятьма справами, порушеними проти нього Генеральною прокуратурою України.

Юрій Луценко висловив жаль з цього приводу і назвав пана Щербаня одним з символів того "як розкрадали Україну" за режиму Леоніда Кучми.

За словами міністра, розкрадання, які інкримінують Володимиру Щербаню, близькі за розмірами до річного бюджету Сумської області.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект