НОВИНИ

20.08.2018 | Меркель тв Путін обговорили питання можливої зустрічі чотирьох країн – ФРН, Франції, Туреччини та РФ
Джерело - УКРІНФОРМ

Це підтвердив офіційний представник федерального уряду Штеффен Зайберт на брифінгу в понеділок у Берліні.

"Це насправді було темою переговорів з Путіним у Мезебергу. Було прийняте рішення підготуватися до такої можливої зустрічі. Але назвати терміни такої зустрічі я не можу", - сказав Зайберт.

Нагадаємо, турецький президент Реджем Тайіп Ердоган називав як дату 7 вересня.

Канцлер, за словами її прес-секретаря, сказала, що "могло б бути доцільним, якщо б Німеччина, Франція, Туреччина та Росія також обмінялися думками. Це має бути добре підготовлено. "Наступним кроком є підготовка зустрічі зовнішньополітичних радників та експертів, уточнив Зайберт.

Він також зазначив, що реальну відповідальність за досягнення політичного завершення цього конфлікту й проведення політичної трансформації в країні несуть ООН та її спецуповноважений Штефан де Містура. Є два визнаних формати – Астанинський і так звана "мала група", в якій задіяні Німеччина, Франція, Великобританія, США, Йорданія, Саудівська Аравія. Обидва вони при цьому тісно співпрацюють з де Містурою і намагаються просунути процес, яким він керує.

Що ж до пропозиції російського лідера Німеччині взяти участь у відновленні відбитих у опозиції урядовими військами районів, то "для федерального уряду зараз зовсім не час займатися цими питаннями". У даний час, підкреслив Зайберт, коли спостерігається відновлення бойових дій, посилився ризик цієї гуманітарної катастрофи в Ідлібі, треба домагатися світу, політичного вирішення конфлікту.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект