НОВИНИ

19.01.2006 | Європарламент відхилив проект бюджету ЄС на наступні сім років
Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Європарламент відхилив у середу проект бюджету ЄС на 2007-2013 роки. Після тривалих дебатів фінансовий компроміс було досягнуто на грудневому саміті Євросоюзу. І от тепер європарламентарі, що мали останнє слово в бюджетній суперечці, переважною більшістю голосів відхилили цей проект як незадовільний.

 На їхню думку, грудневий компроміс не забезпечував ні добробуту, ні конкурентоспроможності. Голова Єврокомісії Жозе Мануель Баррозу застеріг перед негативними наслідками, якщо до кінця року не буде досягнуто згоди щодо бюджету. Зокрема, ЄС не зможе виплачувати структурну допомогу новим членам спільноти.

У середу депутати Європарламенту також постановили створити спеціальну комісію з розслідування повідомлень про існування таємних тюрем ЦРУ на території європейських країн.

Нагадаємо, на початку січня швейцарська газета „SonntagsBlick“ оприлюднила дипломатичний документ з Єгипту, який вказував на існування американських таємних структур на території Румунії, Болгарії, Польщі, Македонії, а також України та Косова.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект