НОВИНИ

17.01.2006 | Мітинги в Польщі 'за демократію в Білорусі'
Джерело - Українська служба ВВС

Низка польських позаурядових організацій організує нині демонстрації у найбільших польських містах на знак солідарності поляків з демократичною опозицією Білорусі. День солідарності з Білоруссю називається "Поштовх Свободи в Білорусі".

Рівно о 18 годині за Києвом у Варшаві, Бялистоці, Вроцлаві та інших містах поляки, разом з білорусами, які мешкають в Польщі, демонструватимуть на підтримку білоруської опозиції.

З Бялистоку у напрямку Білорусі буде запущено кілька десятків тисяч повітряних куль з листами підтримки для демократичних змін в Білорусі.

У Варшаві, під час демонстрації, представники позаурядових організацій доручать представникам Європейської Комісії та Європейського парламенту в Польщі розглянути можливість надіслати спостерігачів з країн ЄС на президентські вибори в Білорусі, які заплановані на березень.

На думку організаторів, якщо спостерігачі приїдуть, то білоруси побачать, що міжнародна громадськість не ставиться байдуже до білоруської демократії.

Прохання про підтримку цього заходу отримає також президент Польщі Лєх Качинські.

Керівник делегації Європейського Парламенту з питань Білорусі, Богдан Кліх повідомив, що офіційно Європарламент не може вислати своїх представників, бо не підтримує відносин з недемократично обраним білоруським парламентом, але євродепутати можуть підтримати виїзд спостерігачів з інших європейських установ.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект